سوم رمضان روزی که بر حضرت عیسی(ع) انجیل نازل شد

مجله اینترنتی فـــــانــــــی فاکس : ماه رمضان ماه مهم و خاطره‌انگیز، ماهی که زیبایی، عظمت و طراوت روزه‌داری، عطر افطاری و سحوری در آن، با یاد و نام امیرعشق حضرت علی ابن ابیطالب(ع) پیوند خورده است.با فانی فاکس همراه باشید سوم رمضان روزی که بر حضرت عیسی(ع) انجیل نازل شد

سوم-رمضان-روزی-که-بر-حضرت-عیسیع-انجیل-ن


سوم رمضان روزی که بر حضرت عیسی(ع) انجیل نازل شد

فانی فاکس : در روزهای مختلف این ماه عزیز، این میهمانی ارجمند الهی برای بندگان خالصش، وقایع و حوادث اثرگذاری در تاریخ بشر و تاریخ اسلام رخ داده است.
فانی فاکس : روزهاى مختلف این ماه عزیز، یادآور لحظاتى حساس و پرقدر از تاریخ اسلام و نیز معنویت، عبودیت و اتصال انسان به بارگاه الهی است.

سوم-رمضان-روزی-که-بر-حضرت-عیسیع-انجیل-ن


سوم رمضان روزی که بر حضرت عیسی(ع) انجیل نازل شد

فانی فاکس : اتفاقات مهم سومین روز ماه رمضان عبارت است از:
بنا به نقل نویسنده «وقایع الایام»نزول کتاب آسمانی «انجیل» بر حضرت عیسی بن مریم(ع) در روز سوم ماه رمضان واقع گردید،ولی ابن کثیر در یک روایت، نزولش را سیزدهم و در روایتی دیگر در روز هیجدهم ماه رمضان دانسته است.

فانی فاکس برترین مجله اینترنتی ایران

فانی فاکس ” پس از عروج حضرت عیسی(ع) به آسمان، کتاب مقدس «انجیل» دستخوش تغییر و تحول و حتی نابودی گردید. تا این که نخستین کتابی که به نام «انجیل»به قید کتابت درآمد، «انجیل مارکیون» بود، که حدود ۱۳۴ سال پس از میلاد مسیح(ع) در آسیای صغیر و یا در یونان تألیف گردید.
پس از آن، کتاب های دیگری از سوی مبلغان و پیشوایان مذهبی به نام «انجیل» تألیف شد.funyfox.com

افزودن دیدگاه